רדיו ארצי

קול המוזיקה

רשת "כל המוסיקה" היא היחידה בארץ המשדרת בלעדית מוסיקה אמנותית לסוגיה. תכניות "כל המוסיקה" מציגות בעיקרן את המוסיקה הקרויה "קלאסית", כשאליה מצטרפיםהבטים רבים ומגוונים של מוסיקה בת-זמננו ישראלית ואחרת, מוסיקה עתיקה, מוסיקת עולם, ג'ז, הקלטות הסטוריות ותקליטורים חדשים וכל יתר הראוי לבוא בשעריה.


הרשת משדרת 18 שעות ביממה, מ-6 בבקר ועד לחצות. תכניות "כל המוסיקה" מציגות בעיקרן את המוסיקה הקרויה "קלאסית", כשאליה מצטרפיםהבטים רבים ומגוונים של מוסיקה בת-זמננו – ישראלית ואחרת – , מוסיקה עתיקה, מוסיקת עולם, ג'ז, הקלטות הסטוריות ותקליטורים חדשים וכל יתר הראוי לבוא בשעריה.

שדורי המוסיקה בארץ החלו עם הפעלת הרדיו המנדטורי ב-1936. כאשר נוספו רשתות ל"קול ישראל" שולבו ברשת א', בממוצע של 6-4 שעות ביום. ב- 1.5.1983 (ל"ג בעומר, תשמ"ג)פוצלה זו ולשדורי המוסיקה ניתנה רשת נפרדת, "כל המוסיקה", המשדרת באפנון תדירותי (F.M).

לאחרונה החלה התחנה בשידורים נסיוניים במשך כל הלילה.
בצד התקליטורים (הממלאים כ-70% מן הזמן) פוקדים את השידורים התזמורת הסמפונית ירושלים רשות-השדור ומבחר מייצג של תזמרותישראליות אחרות; גופי בצוע קאמריים ואמנים בודדים; ארועים בולטים כפסטיוול ישראל וימי המוסיקה בגליל העליון; תחרויות מקומיות ובינלאומיות הקורות כאן וארועים אחרים. באולפנים מופקות תכניות של הסברה והרחבת-הדעת.
התחנה משדרת 7 מהדורות חדשות ביום ובשעות הבקר גם דיווחי תנועה.

רשת "כל המוסיקה" מפיקה את סדרת הקונצרטים הקאמריים "אתנחתא" ואת תחרות האמן הצעיר, מקיימת אודיציות והקלטות ותומכת בגופי בצוע. הרשת שותפה מלאה באגוד השדור האירופי – משדרת קונצרטים מרחבי העולם המתקבלים באמצעות לוויין ומחזירה במבחר הקלטות משלה.

את רשת "כל המוסיקה", על שפע פעולותיה, מפעילים אנשי חטיבת המוסיקה של "קול ישראל", בעזרתם של אנשי הנדסה מיומנים וקריינים מקצועיים.

תשאירו תגובות